جراحی لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی چیست ؟

با انجام لابیاپلاستی به چه نتیجه می رسیم  و آیا این جراحی عوارض دارد؟

شاید بهتر باشد در ابتدا به توضیح لابیاپلاستی و چیستی آن بپردازیم تا از این جراحی  که امروزه جزو شایع ترین عمل های بانوان شده است ، بدانیم . لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن است که ظاهر واژن به خصوص لبه های آن را زیباتر می کند . امروزه زنان به تغییرات ظاهری خود بیشتر توجه می کنند و با افزایش سن به دنبال بازیابی جوانی خود هستند . حال اندام تناسلی از این موضوع مستثنا نبوده و شاید مهم تر جلوه نماید . در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

جراحی لابیاپلاستیلابیاپلاستی

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که روی لبه های مینور یا لبه های داخلی واژن انجام می شود . این عمل به زیباسازی واژن می پردازد و اگر اصلاحاتی نیاز باشد انجام می شود مانند تغییر در ظاهر کلیتوریس که اگر لازم باشد پوست های اضافه اطراف آن جدا می شود تا باعث تحریک بهتر و لذت بیشتر در حین رابطه جنسی شود  .

در این بخش به چگونگی انجام لابیاپلاستی و افرادی که نیاز به انجام آن دارند، بررسی می شود .

چه کسانی لابیاپلاستی می کنند؟

لابیاپلاستی به دلایل مختلف انجام می شود به طور کلی افرادی که به خاطر ظاهر لابیاهای خود در حین رابطه جنسی احساس درد می کنند و در لباس پوشیدن و ورزش کردن راحت نیستند . این امر باعث کاهش اعتماد بنفس در آن ها شده و به سراغ لابیاپلاستی می روند .

جراحی لابیاپلاستی حتما باید توسط متخصص زنان حاذق و باتجربه انجام گیرد. دکتر مهزاد هلاوی متخصص زنان و متخصص نازایی در این زمینه مشاورات لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

پاسخ

5 + 15 =

Call Now Button