جراحی لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی چیست ؟

با انجام لابیاپلاستی به چه نتیجه می رسیم  و آیا این جراحی عوارض دارد؟

شاید بهتر باشد در ابتدا به توضیح لابیاپلاستی و چیستی آن بپردازیم تا از این جراحی  که امروزه جزو شایع ترین عمل های بانوان شده است ، بدانیم . لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن است که ظاهر واژن به خصوص لبه های آن را زیباتر می کند . امروزه زنان به تغییرات ظاهری خود بیشتر توجه می کنند و با افزایش سن به دنبال بازیابی جوانی خود هستند . حال اندام تناسلی از این موضوع مستثنا نبوده و شاید مهم تر جلوه نماید . در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

جراحی لابیاپلاستیلابیاپلاستی

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که روی لبه های مینور یا لبه های داخلی واژن انجام می شود . این عمل به زیباسازی واژن می پردازد و اگر اصلاحاتی نیاز باشد انجام می شود مانند تغییر در ظاهر کلیتوریس که اگر لازم باشد پوست های اضافه اطراف آن جدا می شود تا باعث تحریک بهتر و لذت بیشتر در حین رابطه جنسی شود  .

در این بخش به چگونگی انجام لابیاپلاستی و افرادی که نیاز به انجام آن دارند، بررسی می شود .

چه کسانی لابیاپلاستی می کنند؟

لابیاپلاستی به دلایل مختلف انجام می شود به طور کلی افرادی که به خاطر ظاهر لابیاهای خود در حین رابطه جنسی احساس درد می کنند و در لباس پوشیدن و ورزش کردن راحت نیستند . این امر باعث کاهش اعتماد بنفس در آن ها شده و به سراغ لابیاپلاستی می روند .

چرا لابیاپلاستی؟

لابیاپلاستی مشکلات بانوان را در موارد زیادی برطرف می کند که بخشی از آن ارائه می شود .

 • عدم تقارن لابیا ها در قسمت اندام تناسلی
 • علاقه به داشتن ظاهری زیبا
 • داشتن درد در هنگام نزدیکی
 • نداشتن لذت جنسی به خاطر بافت های اطراف کلیتوریس
 • محدودیت در استفاده از لباس های تنگ و جذب بدن .
 • احساس سوزش و ساییدگی هنگام فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری .

مزایای لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با روش های متفاوتی قابل انجام است . اما ویژگی های منحصر به فردی دارد که می تواند از مزایای بارز آن باشد . لابیاپلاستی با بیهوشی موضعی و به صورت سرپایی صورت می گیرد و بعد از عمل که حدودا یک ساعت طول می کشد ، نیاز به مراقبت های سخت و پیچیده ای نیست . به طوری که بعد از انجام عمل می توان به منزل بازگشت و به فعالیت های روزانه پرداخت . تنها چند نکته باید رعایت شود که جراح لابیاپلاستی بعد از عمل به بیمار تذکر می دهد مانند :

 • تا مدتی که تورم از بین نرفته نباید از سونا و آب گرم استفاده نمایید .
 • بهتر است تا یک ماه از نزدیکی خودداری نمایید .
 • در رژیم غذایی بهتر است از غذاها دارای فیبر بیشتر استفاده شود و مواد دارای چربی و نمک ترجیحا از برنامه روزانه حذف گردد .
 • از داروهای تجویزی دکتر در زمان تعیین شده استفاده شود .
 • انجام فعالیت های ورزشی با مشورت متخصص زیبایی زنان شروع شود .
جراحی لابیاپلاستی حتما باید توسط متخصص زنان حاذق و باتجربه انجام گیرد. دکتر مهزاد هلاوی متخصص زنان و متخصص نازایی در این زمینه مشاورات لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

هزینه لابیاپلاستی

در انجام لابیاپلاستی عوامل مختلفی دخیل هستند مانند تعداد جراحی ها که متخصص بعد از معاینه تشخیص می دهد وضعیت سلامتی بیمار چگونه است و بهتر است چه روش های درمانی انجام شود .

در نتیجه هزینه نهایی بعد از معاینه تعیین می شود لازم به ذکر است عمل لابیاپلاستی به خاطر وجود عصب های زیاد در قسمت اندام تناسلی، بسیار حساس است و باید دقت کافی در انتخاب جراح لابیاپلاستی را داشته باشید . گاهی یافتن مراکزی که با هزینه پایین عمل زیبایی را انجام می دهند، هزینه های چند برابر را به دوش بیمار می گذارند و بدون کیفیت هستند .

پاسخ

دو × 1 =

Call Now Button