جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

از انواع جراحی زیبایی واژن،  لابیاپلاستی می باشد که پروسه جراحی پلاستیک است که برای تصحیح لابیاهای بزرگ ، آویزان و بدفرم به کار می رود . بدفرمی در لابیا ها می تواند باعث خجالت در بسیاری زنان شود . بیمارانی که درخواست این عمل را دارند معمولا لابیای بلندی دارند که از لابیای بزرگ واژن بیرون زده است . تنها مشکل ایجاد شده در این مورد شرم نیست بلکه ممکن است که به علت بلندی لابیا و بیرون زدگی آن که باعث سابیده شدن آن ها به لباس زیر می شود، حس ناراحتی در فرد ایجاد کند . همچنین این وضعیت ممکن است در هنگام فعالیت های جنسی نیز ایجاد شود .

لابیاپلاستی در کاهش سایز لابیا ها ی مینور یا لب های داخلی واژن کمک می کند . این پروسه لابیاپلاستی کاملا زیبایی بوده و قسمتی از بافت لابیاها را بدون این که عملکرد ناحیه واژن را تحت تاثیر قرار دهد ، خارج می کند .

عدم تقارن یا بزرگ شدن لابیا ها هر دو وضعیتی رایج در میان زنان است که می تواند در اواخر نوجوانی یا در میانه بزرگسالی اتفاق بیافتد در حالی که چندین عامل می تواند سبب بزرگ شدن یا نامتقارن شدن لابیا ها شود . مهمترین ها شامل :

  • حاملگی و زایمان
  • افزایش سن به علت پایین آمدن کلاژن که سبب چروک نیز می شود
  • وضعیت های ارثی
  • سایر ناهنجاری های مادرزادی
جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

به منظور بهبود ظاهری و کاهش اندازه لابیا ، لابیاپلاستی برای دست یافتن به راضی شدن از ظاهر لابیاها انجام می شود.

کاندیداها ی ایده آل برای لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن زنانی هستند که :

  • به دنبال قرینه سازی در لابیاهای داخلی هستند
  • در طول رابطه جنسی احساس ناراحتی می کنند
  • در هنگام پوشیدن لباس شنا احساس ناراحتی می کنند
  • به دنبال زیبایی بیشتر در ناحیه لابیا و خطوط صاف در طی آن هستند
  • زنانی که می خواهند میزان برجستگی را در این ناحیه کاهش دهند

تکنیک های جراحی

زنانی که تصمیم به انجام لابیا پلاستی دارند باید در ابتدا با جراح خود در این باره صحبت کنند . در حالی که در گذشته روش قطع کردن برای درمان این وضعیت به کار می رفت امروزه برجسته ترین جراحان زیبایی از تکنیک تغییر شکل زیبایی شناختی استفاده می کنند که نه تنها سایز لابیا را کاهش می دهد بلکه از اعصاب در حین عمل مراقبت می کند که این موضوع باعث می شود احساسات جنسی بیمار بعد از عمل تحت تاثیر قرار نگرفته و در معرض خطر قرار نگیرد .در حین این عمل می توان رنگ طبیعی ناحیه مورد نظر را حفظ کرد که در نتیجه کمترین جای زخم و ظاهری جذاب را باعث می شود .

پروسه جراحی لابیاپلاستی

در  طول پروسه لابیاپلاستی یک ابزار پیشرفته جراحی به کار برده می شود که ایریس سیزر نامیده می شود و برای تغییر شکل لابیا استفاده می شود . دراین پروسه یک شکل V در لبهای واژن ایجاد می شود که برای کاهش سایز لابیا ها خارج می شود . در طول عمل جراح با مراقبت کامل تغییر شکل لب های واژن را شکل می دهد و آن ها را زیباتر می کند . در نهایت  بخیه های ناحیه برش ها قابل جذب هستند .

لابیاپلاستی حتما  باید تحت نظر یک متخصص زنان انجام شود. دکتر هلاوی متخصص زنان و نازایی در این زمینه مشاورات لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

نتیجه

لابیاپلاستی روشی برای زیباسازی واژن می باشد که در افرادی که دارای بد شکلی در ناحیه هستند انجام شده و ناراحتی و بدفرمی حاصل از آن را از بین می برد .

پاسخ

4 × 5 =