دستگاه هیگز روش غیر جراحی جوانسازی واژن

دستگاه هیگز روش غیر جراحی جوانسازی واژن

آیا از ظاهر اندام تناسلی خود راضی نیستید ؟

آیا به تازگی زایمان طبیعی کرده اید و نگران تغییر در واژنتان هستید ؟

با دستگاه هیگز می توانید مشکلات زیادی را برطرف نمایید که در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

بانوان در هر کجای دنیا به دنبال زیبایی هستند و در هر شرایط سنی و موقعیتی ، زیبایی باعث افزایش اعتماد بنفس در آن ها می شود . زیبایی واژن نیز جزو همان مواردی است که در بین بانوان مخاطبان بسیاری پیدا کرده است .

زیبایی واژن در بانوان

بعد از بارداری بانوان به دلایل مختلفی دچار افسردگی می شوند . دلایلی مانند خشکی واژن که امروزه در بین خانم ها بسیار شایع شده است ، اختلال در ارگاسم و خروج بی اختیار عطسه در زمان سرفه ، عطسه و یا خندیدن ، می تواند برای خانم ها آزار دهنده باشد . اما با پیشرفت تکنولوژی این موارد به راحتی قابل درمان شده است . در ادامه به معرفی دستگاه هیگز می پردازیم که یکی از موفق ترین راه حل های ارئه شده برای موارد ذکر شده می باشد .

کاربرد دستگاه هیگز

دستگاه هیگز چیست؟

دستگاه هیگز از جمله روش درمانی برای اندام های تناسلی خانم ها به شمار می آید همچنین برای ترمیم و جوانسازی ماهیچه های لگن و واژن استفاده می شود . این دستگاه توانسته نازیبایی ها و کم توانی های این ناحیه را از بین ببرد و باعث بالا رفتن کیفیت جنسی فرد شود . این دستگاه طی زمان های استفاده شده از آن موفق دیده شده و رضایت مخاطبان خود را جلب نموده است .

کاربرد دستگاه هیگز

دستگاه هیز در موارد زیر باعث بهبودی می شود:

  • درمان خشکی واژن
  • درمان بی اختیاری ادرار
  • افزایش رطوبت ژنیتال
  • بهبود روابط جنسی دردناک
  • درمان دردهای لگنی و پرولاکس می شود.

بی اختیاری ادرار در بانوان

بی اختیاری ادرار دلایل زیادی می تواند داشته باشد و برای آن درمان هایی نیز معرفی می شود . درمان با جراحی ، قرص های منقبض کننده و استفاده از هیگز .

استفاده از هیگز در این زمینه به خاطر غیر تهاجمی بودن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است .

از جمله عوارض که خانم ها با آن رو به رو می شوند، از دست دادن زیبایی واژن است. امروزه برای درمان این عارضه راه کار های متفاوتی وجود دارد.استفاده از دستگاه هیگز برای زیبایی واژن یکی از راه های درمانی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. خانم  دکتر مهزاد هلاوی در این خصوص توضیحاتی را در این مقاله ارائه داده اند. همچنین می توانید برای دریافت مشاروه و راهنمای از ایشان می توانید با شماره  ۳۱ ۲۱ ۷۴ ۴۴ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. همچین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

فواید دستگاه هیگز

دستگاه هیگز می تواند به صورت سرپایی و بدون جراحی انجام شود . در آن محدودیت سن فرد وجود ندارد . دوره نقاهت بعد از آن بسیار محدود بوده و فرد می تواند خیلی زود به فعالیت های طبیعی خود بازگردد همچنین لزومی ندارد در آن از بی حسی استفاده شود . این دستگاه به خاطر موفقیت آمیز بودن و جوابگو بودن نیاز مخاطب ، محبوبیت بسیاری یافته است .

کلام آخر

استفاده از دستگاه هیگز توسط متخصص زنان صورت می گیرد تا بتواند به خوبی انجام شود . تجربه و تبحر لازم در انجام آن مهم است و در نتیجه تاثیر می گذارد در نتیجه سعی کنید در انتخاب بهترین تخصص زنان و زیبایی دقت لازم را داشته باشید .

پاسخ

بیست − 13 =

Call Now Button