رفع بی اختباری ادرار با دستگاه هیگز

رفع بی اختباری ادرار با دستگاه هیگز

بانوان به خاطر روحیه زیباطلبی خود تمایل دارند در هر کجای دنیا هستند زیبا و منحصر به فرد باشند . اما خانم های زیادی بعد از گذراندن دوره بارداری دچار افسردگی می شوند حال باید بررسی شود این مشکلات از چه چیزی نشات می گیرند و چگونه می توان آن ها را برطرف نمود که روحیه و نشاط از دست رفته را به آن ها بازگرداند .

تاثیرات جوانسازی واژن در خانم ها

خانم ها معمولا با مشکلاتی مانند خشکی واژن ، اختلال در ارگاسم و یا بی اختیاری ادرار مواجه می شوند که هر کدام دلایل مختلفی دارد و نیاز دارد توسط متخصص زنان بررسی شود . این موارد با هر دلیل قابل حل هستند و برای آن روش های درمانی مختلفی در نظر گرفته می شود . از جمله انواع جراحی زیبایی واژن ، استفاده از لیزر و دستگاه جدیدی به نام هیگز (Higgs) . امروزه دستگاه هیگز با توجه به مزایایی که دارد ، مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته به تنهایی مشکلات واژینال خانم ها را برطرف نماید .

رفع بی اختیاری ادرار با دستگاه هیگزدستگاه هیگز چیست ؟

حال این سوال مطرح می شود که هیگز چیست و چه کاربردی دارد و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟ در ادامه به توضیح بیشتر این موضوع می پردازیم.

هیگز دستگاهی است که با استفاده از امواج rf و یا رادیوفرکوئنسی کار می کند . با توجه به مشکل بیمار تعداد جلسات متغیر است و بین ۳ تا ۶ جلسه تخمین زده می شود . و مدت زمان درمان بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است . که بدون هیچ گونه درد و خونریزی و جراحی تهاجمی انجام می شود و بر خلاف استفاده از لیزر که معمولا بیمار بعد از آن احساس درد و سوزش دارد ، وجود نخواهد داشت .

تفاوت جراحی با دستگاه هیگز برای جوانسازی واژن

در جراحی بیمار بعد از انجام تا ۵ روز مجبور است از سون استفاده کند و چون یک روش تهاجمی است ، احتمال خونریزی وجود دارد . بیمار در این حالت درد دارد و باید مراقبت های بعد از جراحی را جدی بگیرد و در این زمان نمی تواند به فعالیت های روزانه مشغول شود .

تشخیص و درمان کیست تخمدان باید توسط متخصص زنان حاذق و باتجربه انجام گیرد. دکتر هلاوی متخصص زنان و متخصص نازایی در این زمینه مشاوره های لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

مزایای دستگاه هیگز

در استفاده از این دستگاه که عموما بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد ، بیمار می تواند به زندگی شخصی خود ادامه دهد و نیاز به بستری شده نیست . این دستگاه به خاطر امکانات خوب آن ، رضایت بیماران را به خود جلب نموده و در بین خانم ها محبوبیت یافته است .

بهترین جراح زیبایی زنان با در نظر گرفتن رشد علم در عرصه های مختلف ، از جدیدترین موارد برای درمان استفاده می کند . استفاده از روش های نوین باعث می شود نتیجه مطلوبی از جراحی دریافت شود .

پاسخ

17 + چهار =

Call Now Button