فواید سفید کردن واژن با لیزر 

سفید کردن واژن با لیزر 

لیزر واژینال برای روشن کردن لابیاها و ناحیه تناسلی در سرار جهان و همینطور آمریکا شایع است . در واقع این عمل تغییر رنگ تیره شده را توسط لیزر از بین می برد.

دلایل تیرگی واژن

بانوان بسیاری بر اثر بارداری ، پوشیدن لباس های تنگ ، شیو کردن های مداوم و نامناسب ، چاقی و یا کاهش وزن و حتی بیماری هایی هستند که باعث تغییر رنگ ناحیه تناسلی می شوند . این نکته نیز شایع بوده که بسیاری از خانم ها در سن بلوغ خود به خاطر تغییر هورمون های خود دچار تغییر رنگ در ناحیه تناسلی خود می شوند . در این افراد علاوه بر رنگ پوست ضخامت پوست نیز تغییر می کند .

درمان تیرگی واژن با لیزر

در حال حاضر درمان با لیزر برای کمک به افرادی که به دلایل ذکر شده از تیرگی واژن خود رنج می برند در دسترس قرار دارد .

سفید کردن واژن با لیزر

عوارض سفید کردن واژن با لیزر

انجام لیزر بدون درد است و عارضه ای ندارد . تورم و قرمزی پوست موقتی بوده و در مدت کوتاهی از بین خواهد رفت . تاول های شدید و سوختگی پوست بسیار نادر ست که اگر توسط بهترین متخصص زیبایی واژن انجام شود این موارد نیز از بین می رود . انتخاب یک دکتر خوب زنان تاثیر خوبی در نتیجه خواهد داشت .

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

درمان با لیزر جزو درمان هایی است که به خاطر داشتن مزایای بسیار از سوس بیماران و متخصصان معالج مورد استقبال قرار گرفته است . این درمان راحت بوده و بدون عارضه است و نیاز به استراحت زیاد ندارد به طوری که دوره نقاهت کوتاهی برای آن ذکر می شود .

این درمان در چند جلسه صورت می گیرد و هدف از انجام آن بافت های تیره تر از رنگ پوست فرد است . می توان گفت در واقع این روش علاوه بر سفید کردن پوست می شود و رنگ پوست را صورتی و به شکل نرم تبدیل می کند . به طوری که این ناحیه جوانتر به نظر می رسد .

انجام این درمان به زمان احتیاج دارد و با یک یا دو جلسه ، نتیجه قابل قبول دریافت نخواهد شد .

برای آشنایی بیشتر می توانید توضیحات دکتر مهزاد هلاوی متخصص زنان و زایمان را در مورد سفید کردن واژن مشاهده نمایید.

تیرگی واژن در افزایش وزن

افرادی که دچار افزایش وزن بوده اند و این قسمت از بدنشان به خاطر اصابت مداوم پاها به هم ، تیره شده است می توانند از روش سفید کردن واژن با لیزر استفاده کنند . اما باید دقت شود بهره بردن از این روش در این گونه افراد در مواردی است که افراد وزن خود را کاهش داده اند و دیگر پاها باعث ساییده شدن این قسمت نمی شوند . در این صورت استفاده از لیزر برای شفافیت پوست ماندگار خواهد بود اما اگر هنوز شرایط تغییر نکرده است و موارد آسیب زا در موقعیت خود باقی مانده اند ، اگر لیزر نیز انجام دهند به صورت موقت پوست شفاف شده اما بعد از مئدتی دوباره باز خواهد گشت .

از جمله عوارض که خانم ها با آن رو به رو می شوند، خشکی واژن است. امروزه برای درمان این عارضه راه کار های متفاوتی وجود دارد. سفید کردن واژن با لیزر یکی از راه های درمانی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. خانم  دکتر مهزاد هلاوی در این خصوص توضیحاتی را در این مقاله ارائه داده اند. همچنین می توانید برای دریافت مشاروه و راهنمای از ایشان می توانید با شماره  ۳۱ ۲۱ ۷۴ ۴۴ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. همچین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تیرگی واژن بر اثر بارداری

اگر تیرگی بر اثر بارداری ایجاد شود در این افراد زمانی که از دوره نقاهت زایمانشان گذشته است و هورمون ها به حالت نرمال بازگشته اند و پریود ها به صورت منظم تکرار می شوند ، می توانند عمل روشن شدن واژن را انجام دهند و در این افراد نیز ماندگاری بالایی وجود خواهد داشت .

پاسخ

سه × 3 =

Call Now Button