لابیاپلاستی یک عمل زیبایی واژن

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی واژن

لابیاپلاستی چیست ؟

آیا برای زیبایی واژن راه حلی وجود دارد ؟

امروزه جوانسازی واژن مخاطبان بسیاری یافته است و برای آن راه های مختلفی ارائه می شود . لابیاپلاستی نیز یکی از روش های جوانسازی است که می تواند لابیاهای نا فرم را به شکلی زیبا تغییر دهد . این جراحی به خاطر آسان بودن و داشتن دوره نقاهت کوتاه محبوبیت بسیاری یافته در ادامه به توضیح بیشتر این جراحی زیبایی پرداخته می شود .

لابیا چیست؟

لابیا دو قسمت زائده گوشتی است که در اطراف ورودی واژن وجود دارد و بسیاری از افراد به لحاظ زیبایی و یا مشکلات فیزیکی  تمایل دارند ، عمل زیبایی واژن را انجام دهند . لابیا ها ممکن است به علت ژنتیکی ، افزایش سن ، زایمان های مکرر و کاهش وزن حالت زیبای خود را ازدست بدهد . این عمل توسط جراح متخصص زیبایی زنان صورت می گیرد و دقت در انتخاب پزشک می تواند در داشتن رضایت بعد از عمل موثر باشد .

جراحی لابیاپلاستی چگونه انجام می شود ؟

این عمل به دو طریق انجام می شود یا به صورت جراحی در اتاق عمل صورت می گیرد و یا به شکل غیر تهاجمی با لیزر قابل انجام است . انتخاب این که چه روشی برای بیمار مناسب است توسط پزشک بعد از معاینه تعیین می گردد و متخصص زنان با توجه به شرایط بیمار مشخص می کند که این عمل بهتر است در کلینیک و یا بیمارستان انجام شود و یا در داخل مطب با لیزر . ( بیمار می تواند با بیهوشی عمومی این کار را انجام دهد و یا با بی حسی موضعی )

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یک عمل جراحی راحت محسوب می شود و مدت زمان عمل برای لابیاپلاستی حدود یک ساعت تخمین زده می شود و بعد از انجام جراحی ۳ تا ۵ روز نیاز به مراقبت بعد از لابیاپلاستی دارد و تا سه هفته بنا بر نظر متخصص زنان نباید نزدیکی داشته باشد . مراقبت های لازم توسط پزشک ذکر می شود . از جمله این نکات مهم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • واژن حتما خشک نگهداری شود
  • از واژن مراقبت شود تا ضربه ای به آن وارد نشود
  • واژن رطوبت نداشته باشد
  • افرادی که این عمل را انجام داده اند نباید تا مدتی که دوره نقاهتشان به پایان نرسیده ، لباس تنگ پوشند .
  • مراقبت های لازم را برای جلوگیری از عفونت داشته باشند .
جراحی لابیاپلاستی حتما باید توسط متخصص زنان حاذق و باتجربه انجام گیرد. دکتر هلاوی متخصص زنان و متخصص نازایی در این زمینه مشاورات لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

نتیجه گیری

با توجه به موارد ذکر شده جراحی لابیاپلاستی به عنوان یک روش موثر برای زیبایی واژن مورد استفاده قرار می گیرد . با انجام مراقبت ها و توصیه هایی که توسط متخصص زنان و زایمان به بیمار می شود، می توان نتیجه رضایت مندی از نتیجه جراحی گرفت . برای مشاوره های بیشتر می توانید به یک بهترین متخصص زنان در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

8 + بیست =