متخصص زنان در شهرک گلستان

متخصص زنان در شهرک گلستان

از زمانی که یک نوزاد دختر به دنیا می آید ممکن است مشکلاتی را داشته باشد که نیاز باشد به متخصص زنان مراجعه کنیم مثل یک عفونت قارچی ساده یا حتی نوزادان دختری که به دنیا می آیند و خونریزی واژینال دارند به این دلیل که هورمون مادر قطع شده است. یا ممکن است که اختلالاتی در آناتومی بیرونی باشد که به متخصص زنان مراجعه کنند .

سنین بلوغ

در سنین بلوغ که ممکن است بچه دچار اختلالاتی باشد که  حتما باید به متخصص زنان مراجعه کنند . مثل اختلالات در قائدگی ها ، قائدگی های دردناک ، خونریزی های غیر طبیعی به صورت بیش از حد یا زیاد تر از حد و یا خونریزی های پراکنده و نامنظم  تا اختلالاتی که ممکن است قد بچه داشته باشد و اختلالات در رشد داشته باشد . یا ممکن است که دختر نوجوان موهای زائد داشته باشد تا وقتی که وارد سنین باروری می شود .

در حال حاضر پیشنهاد برای تزریق واکسن HPV حدود سنین 12 تا 13 سالگی برای دختران است بنابراین به دختران نوجوانی که به دکتر زنان مراجعه می کنند واکسن HPV توصیه می شود .

همینطور یک سری واکسیناسیون که در مدارس برای دختران نوجوان انجام می شود .

سنین باروری

وقتی که فرد وارد سنین باروری می شود و ازدواج می کند، روش های پیشگیری مناسب ، روش های مناسب برای سلامت جنین داشته باشند و همینطور برای این که تخمدان سالم داشته باشند .

شاید دختر جوانی نخواهد زود حامله شود باید کاری کنیم که تخمدانش را سالم نگه داریم .

حتی امروزه ویتامین های مخصوصی وجود دارد که در تمام کشورهای پیشرفته برای دختران نوجوان و جوان که حتی ممکن است به این زودی ها ازدواج نکنند برای حفظ باروری تجویز می شود تا باروری را تا سنین بالاتری برای آن ها حفظ کنیم .

متخصص زنان در شهرک گلستان

متخصص زنان در شهرک گلستان

دوره بارداری

وقتی فرد ازدواج می کند بعد از آن حتما اقداماتی که برای پیشگیری از عفونت ها ، پیشگیری از بارداری و یا مراحل سیر زایمان و حاملگی است برای آن ها انجام می شود .

در دوران بالاتر ممکن است فرد دچار اختلالاتی مثل فیبرومای رحمی یا ضخامت آندومتر یا اختلالات خونریزی دهنده شود و یا بیمارانی که ممکن است با ناباروری درگیر باشند .

سنین قبل از یائسگی

در سنین قبل از یائسگی که فرد دچار عوارضی می شود مثل گر گرفتگی که ممکن است حدود ده سال قبل از یائسگی شروع شود و تا دو سال بعد از یائسگی هم ادامه پیدا کند و درگیری هایی که نوسان خلق در خانم ها می دهد و همه این ها توسط یک متخصص زنان متبحر قابل پیشگیری و قابل درمان است .

سنین یائسگی

اختلالات استخوانی که در خانم های حوالی یائسگی ایجاد می شود . دردهای مفاصل که همگی داروهای اختصاصی و خوبی دارد که می توانیم درمان کنیم . همچنین مرحله گذر از یائسگی و از همه مهمتر بعد از یائسگی که سلامت یک خانم را از نظر روانی و از نظر جسمی بتوانیم  ضمانت کنیم .

سنین بالا

در رابطه با خانم های خیلی سن بالا که دچار افتادگی رحم هستند که این افتادگی ها می توانند انقدر پیشرفت کنند که رحم و اورگان های دیگر بیرون بیاید و خیلی از خانم های سن بالا ممکن است این موضوع را مطرح نکنند .

بنابراین از دوران نوزادی تا انتهای زندگی ارتباط با پزشک زنان برای یک خانم امری لازم و ضروری می باشد.

افتادگی رحم می تواند خطرناک باشد بنابراین برای درمان آن باید به متخصص زنان مراجعه شود. دکتر هلاوی متخصص زنان و نازایی در این زمینه مشاورات لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

برای مشاوره و راهنمایی در ارتباط با مشکلات زنان می توانید به خانم دکتر هلاوی در شهرک گلستان مراجعه کنید .

همچنین برای انجام اعمال زیبایی دستگاه تناسلی زنان می توانید ازخانم دکتر هلاوی کمک بگیرید .

تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی

لیفت واژن با نخ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر مهزاد هلاوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی لاپاراسکوپی و سونوگرافی دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران انجام کلیه اعمال جراحی زیبایی زنان شامل : لابیاپلاستی تنگ کردن واژن رفع افتادگی واژن سفید کردن واژن

پاسخ

دو × 3 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس سریع با پزشک