هزینه عمل زیبایی واژن

هزینه عمل زیبایی واژن

آیا از عمل های زیبایی واژن اطلاعی دارید؟

آیا از روابط زناشویی خود ناراضی هستید؟

آیا به دنبال گرم شدن روابط خود با همسرتان هستید؟

امروزه جراحی های زیبایی در انواع مختلف انجام می شود که آنچه بیشتر از همه نظر بانوان را به خود جلب نموده ، جراحی زیبایی واژن است. این جراحی برای بهبود روابط زناشویی بسیار موثر عمل کرده است اما موضوعی که در این زمینه مطرح می شود هزینه ای است که برای انجام این نوع زیبایی ها در نظر گرفته می شود و با توجه به شرایط اقتصادی کنونی برای بسیاری از مراجعه کنندگان بحثی حیاتی تلقی می شود. با ما همراه باشید تا در ادامه علاوه بر هزینه و انواع این جراحی زیبایی بیشتر آشنا شوید.

جراحی زیبایی واژن

علت گشاد شدن واژن

برای شل شدن و گشادی واژن دلایل زیادی ذکر می شود اما تصور اشتباهی که بین عموم رایج است ، داشتن رابطه جنسی متعدد است که باعث گشادی واژن می شود اما تحقیقات علمی خلاف این موضوع را ثابت کرده است و هنوز دلیلی برای اثبات روابط جنسی متعدد برای آن ذکر نشده است. در کل از جمله دلایلی که برای گشادی واژن عنوان می شود عبارتند از :

  • زایمان طبیعی مکرر
  • مشکلات ژنتیکی
  • افزایش سن
  • نداشتن تعادل در افزایش و یا کاهش وزن

این عوامل از اصلی ترین مواردی است که در ایجاد گشادی واژن موثر هستند اما جای نگرانی نیست برای برطرف شدن این مشکل راه حل هایی وجود دارد که در ادامه به توضح آن می پردازیم .

در ادامه دلایل بزرگی و تیرگی واژن بیشتر توضیح داده می شود.

مشکلات گشادی واژن

بی اختیاری ادرار

برای این مشکل دکتر مهزاد هلاوی روش نوینی را به بیماران پیشنهاد می کنند که در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را حاصل می کند. این روش که با عنوان رفع بی اختیاری ادرار با دستگاه هیگز مشهور است به خاطر تاثیر مثبتی که به همراه دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. دستگاه هیگز مزایای متعددی دارد و برای انواع زیبای واژن مورد استفاده قرار می گیرد که تاثیر مثبتی در روابط جنسی موثر دارد.

درمان گشادی واژن

برای درمان گشادی واژن روش های مختلفی ارائه می شود و امروزه با رشد علم و تکنولوژی انواع جدیدی وجود دارند که دکتر مهزاد هلاوی از بروزترین آن ها برای زیبایی واژن استفاده می کند . برخی از انواح جراحی زیبایی واژن عبارتند از :

جراحی زیبایی واژن

زیبایی واژن با لیزر مونالیزا

زیبایی واژن با نخ

زیبایی واژن با تزریق چربی

چرا بانوان به دنبال جراحی زیبایی واژن هستند؟

امروزه برای خانم ها داشتن روابط جنسی موثر بسیار قابل اهمیت شده است و اگر در اندام تناسلی خود مشکلی ایجاد شود از وجود آن احساس ناراحتی کرده و باعث کاهش اعتماد بنفس در آن ها می شود . این عمل در افرادی که زایمان متعدد داشته اند و با افزایش سن اندام تناسلی شان، طراوت خود را از دست داده است، بسیار موثر است. همچنین افرادی که در معرض یائسگی زودرس هستند و یا وارد یائسگی خود شده اند، نتیجه بخش خواهد بود .

در جراحی زیبایی واژن علاوه بر موارد ذکر شده ، رطوبت واژن افزایش می یابد و به جوانسازی واژن کمک می کند. هر یک از این موارد کافی است تا خانم ها را وادارد به انجام جراحی زیبایی واژن مشتاق شوند.

انواع جوانسازی واژن

برای جوانسازی واژن عمل های مختلفی انجام می گیرد از جمله : لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، برطرف کردن خشکی واژن، زیبایی واژن مانند تزریق ژل به واژن و … تمام این روش ها توسط بهترین جراح زیبایی واژن انجام می پذیرد و بعد از معاینه در جلسه مشاوره نوع روشی که مورد نیاز بیمار است تشخیص داده می شود.

جراحی زیبایی واژن حتما باید توسط متخصص زنان حاذق و باتجربه انجام گیرد. دکتر مهزاد هلاوی متخصص زنان و متخصص نازایی در این زمینه مشاورات لازم را به شما می دهند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جوانسازی واژن با لیزر

لیزر جزو دستاورد های نوینی است که می توان گفت در حوزه های مختلف پزشکی وارد شده است. نتیجه بخش بودن لیزر خود باعث شده مورد استقبال بیشتری قرار گیرد یکی از موارد مورد استفاده در زمینه جوانسازی واژن است. با افزایش سن و شروع دوره یائسگی میزان تولید هورمون استروژن در خانم ها کاهش می یابد که با کم شدن مقدار کلاژن سازی همراه است . این روند باعث شل شدن دیواره واژن و از دست دادن خاصیت کشسانی آن می شود . این موضوع با تاثیر گذاشتن در افتادگی و شل شدن واژن ، باعث نارضایتی در روابط جنسی می شود. حال لیزر آمده تا به این مشکلات پایان دهد و تجربه ای شیرین از روابط را به زوجین هدیه دهد. در ادامه برخی از مزایای جوانسازی واژن با لیزر بیان می شود:

مشاهده نتیجه در مدت زمان کوتاه که از مواردی است که بسیاری از خانم ها به آن دقت می کنند .

غیرتهاجمی بودن این روش درمانی که بدون بیهوشی و خونریزی است.

در ویدئو زیر مواردی از استفاده لیزر مونالیزا معرفی می شود.

هزینه جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن همانطور که ذکر شد شامل بخش های مختلفی از جمله لابیاپلاستی ، تنگ کردن واژن و … است. به این خاطر نمی توان هزینه ثابتی برای آن مشخص کرد و چون روش های جراحی زیبایی در پوشش بیمه قرار نمی گیرند تمام هزینه را خود بیمار متقبل می شود. در نتیجه در جلسه مشاوره بعد از معاینه نوع روش انتخابی و هزینه مورد نظر اعلام می گردد. هزینه جراحی زیبایی واژن مطابق با نوع روش و تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است .

کلام آخر

خوشبختانه جوانسازی واژن می تواند در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است . برای اینکه بتوانید در انجام جراحی های زیبایی نتیجه مناسب را دریافت نمایید توصیه می تواند در انتخاب متخصص جراحی زیبایی دقت نمایید تا با تبحر و تجربه خود ، شما را به داشتن یک اندام تناسلی زیبا یاری دهد.

پاسخ

5 × سه =

Call Now Button